| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place cand simtiti o indiferenta mare si o lipsa mare de pasare?cryingMai ales daca sunteti foarte sensibilicrying

2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

E normal ca uneori sa fii indiferenta sau sa nu-ti pese de anumite lucruri sau fapte! Si alteori, asta chiar ajuta!

| oana1 a răspuns:

Asa cum ti-am mai scris,eu cred ca treci printr-o perioada mai dificila,dar o sa-ti treaca,daca stii cum sa privesti lucrurile,inarmeaza-te cu optimism,priveste cu incredere spre viitor,sa stii ca lumea in care triaim are mare nevoie de persoane sensibile. apropo,n-ai nici o inclinatie spre arta(poezie, pictura, muzica...)poate ca-ti poti folosi sensibilitatea in acest sens! curaj!