| S4Suk3 a întrebat:

Voua va place omu subtare(SLENDER MAN)? eu m-am speriat de nu mam mai putut misca 20minlaughing

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Da. Ala e jocul free. Dar au facut unul nou: Slender: The Arrival. Din pacate este pe bani, dar oricum, il poti descarca, deci stii ce ai de facut happy

3 răspunsuri:
| S4Suk3 explică (pentru DaReZon):

Ms...raman dator

| pufoshenia24 a răspuns:

Mie imi place mult. stii foarte bine mai fuego... cum naiba. da stiu, the arrival e mult mai tare. am vazut si eu. da acu' serios. stiu ca ti-a fost frica si la alex. dar 20 min nu te-ai mai miscat? laughing

| S4Suk3 explică (pentru pufoshenia24):

Da prima oara...dar tu ca nu mai aveai ce tine in brate de fricalaughing)