| 夢想家兩次 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat vreodata un sir de lucruri ciudate? si daca da, care?

5 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Ce fel de lucruri ti se intimpla?

| 夢想家兩次 explică (pentru Dina):

Iti dau mesaj privat big grin

| Dina a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Ok)

| 夢想家兩次 explică (pentru Dina):

Ti l-am trimis

| drogh a răspuns:

Daca as spune toate lucrurile ciudate, ar trebui sa scriu o carte horror. Numai o intamplare ti-as putea spune. Era intr-o seara cand m-am trezit sa ma duc pana la toaleta iar apoi am auzit un zgomot care ma insotea peste tot unde mergeam, un fel de bocanitura, si eram singura-n casa. Un fenomen greu de inteles care nu-mi dadea pace... Incepea tare, apoi mai incet...