| anonim_4396 a întrebat:

Vrea cineva un cont de lvl 46 pe lupus regat albastru? are uriasa+9 dragon+8 cu pietre+2 abanosi+8 bratara de argint+8 coif de fier+7 scut rotund+6 papuci 1000pv colier 1000pv rib+7 pgm 16% 10k pv astept oferte

1 răspuns:
| νєησм a răspuns:

Daca il dai gratis damil mie plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes