| anonim_4396 a întrebat:

Vreau as ma apuc sa invat informatica.Acum sunt clasa a9a pe filologie si stiu ca nu are nici o legatura informatica cu profilul, dar vreau ceva facultativ.As dorii sa invat de pe net or dintr-o carte la recomandarea voastra pentru ca nu dispun de bani suficienti pentru achitarea unor cursuri. Daca aveti alte propuneri eu asculthappy

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cauta tutorial video, este mult mai usor de invatat asa happy Gasesti destule pe internet.

| gabrielln a răspuns:

Ai putea sa te transferi la un profil de mate-info, info intensiv... si faci 6 ore de info pe saptamana... sau sa iei ore de la un profesor (ca 20lei/ora)

| gohsty a răspuns (pentru gabrielln):

Nu vreau sa ma transfer deoarece mama avrut sa imi deschida mai multe cai pe literatura eu fiind talentata la aceasta.am sa caut profesor in cel mai rau caz.multumesc de raspuns.