| anonim_4396 a întrebat:

Vreau ca atunci cand cineva ma eticheteaza intr-o fotografie pe Facebook sa nu se m-ai eticheteze automat, ci sa ma intrebe daca vreau sau nu, ca altfel nu imi pot sterge etichetarea, care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez?
Funda.

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Intii sus la sagetica aia de langa Home sau Acasa (depinde cum iti apare) si dai click pe a doua chestie de sus si vezi ca ai mai multe optiuni in josul paginii si intrii la cea cu tag si iti setezi cum vrei de acolo