| DodelAS a întrebat:

Vreau cateva blesteme (adica injuraturi fara cuvinte obscene) originale de Craciun.
Am cateva exemple, sa va tin in tema:
- Fie ca buzele mamelor voastre sa fie moi la mine pe turture.
- Fie ca spiritul sarbatorilor sa intre in casele voastre si sa va lumineze sufletele alea negre si reci ca o calota glaciara in epoca de gheata cand temperatura tindea spre 0 K.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar atat esti in stare sa scoti din tine, la zi de mare sarbatoare?
Niste golanisme?
Te caracterizeaza?
Sau anul asta intentionezi sa primesti si niste pumni in gura, cu asemena urari?