| Blackheartt a întrebat:

Vreau daca puteti sa-mi spuneti niste metine private cu kinguri in shop va rog nu vreau sa stau pe el decat sa ma distrez putin dau funda si va multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| Silviu0101 a răspuns:

Buna iit recomand metin dinmaik e suuper tare iar king ai in shop, adica ai otel in shop dar king2 iil faci din otel in 2 sec ai taore armle gratiss sup[er tare si arme legendare e mega faaain site: dinamik.ro/mt2gs/ credekma e supeer metinul sau mai este www.metin2united.com care si asta ee suuper si til recomand e mega tare si rate suuper mari si ai harti noi in care nu mai gasesti in alt metin:X, deci ce zici merit fundiza?:X