| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Vreau idei pentru o petrecere in pijamale happy Funda :*

Răspuns Câştigător
| AdrianaSmileBă a răspuns:

Buna! Sunt multe lucruri pe care le poti face la o PIJAMA PARTY. Puneti muzica, dansati, va uitati la filme [preferabil horror sau comedii =]], mancati popcorn [sau alte dulciurii =p~], jucati jocuri cu intrebarii, spuneti povesti amuzante sau de groaza, faceti farse la telefon, va faceti manichiura, va machiati etc...etc Sper ca-ti sunt de folos. Pa pa

funditapuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Pai ce poti face intr-o seara cu circa a 5 fete. O gramada de chestii chiar vreau sa dau si eu una zilele astea. petrecerile in pijamale sunt mai des intalnite vara fata de restul anotimpurilor.In rimul rand va faceti unghiile, sa nu venitii cu ele facute de acasa. Manichiura & pedighiura. Va machita, fardati, un rimel, pudra alea alea. Parintii ar fi bine sa fie plecati sa nu va deranjeze sau daca sunt asta e sper sa fie intelegatori. Ar fii bine sa faci petrecerea undeva la curte ptc daca veti da muzic tare se vor supara vecinii de la bloc. Cumparatii reviste cu baietii draguti, va luati laptopurile si navigati pe facebook. Va uitatii la filme de groza sau comedie sau si filme siropoase... trageti la sotrt si gtaa. Petrecere Placuta. fundita daca ti``a placut ideea mea! love struck

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună, puteţi să vedeţi un film pe DvD sau pe online calculator,să faceţi comandă la pizza,să jucaţi cărţi,să jucaţi adevăr sau provocare,să vă faceţi unghiile cu diferite modele mai haioase sau să vă faceţi părul, să ascultaţi muzica voastră preferată, să mai faceţi câte o farsă la telefon dar nu una răutăcioasă sau să vă uitaţi in revistele de modă.

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Sa ai lucruri fosforescente
sa ai lumanari
un cort unde stai cu fetele
prajiturele cu forme

si eu am facut asa si a fost super :X

Fundita te rogbatting eyelashes

| Bailey a răspuns:

Fa multe floricele, ia niste filme de groaza, multe perne ( pentru o bataie cu perne big grin ), dulciuri, reviste pentru fete happy. Cam ata. Distractie placuta! Funda? :*

| PTL a răspuns:

Jocuri, sa va machiati aiurea, Dans :X, muzica.

| oacka93 a răspuns:

Pregatiti-va saci de dormit, e foarte fain.organizeaza totul in sufragerie, e mai mult spatiu, combina sai pc-ul va ofera muzica chic.si cred ca un bufet suedez ar fi potrivit. funda:*?