| anonim_4396 a întrebat:

Vreau idei pentru. Ziua Indragostitilor! Ziceti baieti, ce v-ar placea?winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare o prostie conceptul de a exista o zi în care să faci ceva ce ai putea face în orice zi a anului. Şi pe lângă faptul că există, mai te şi loveşti de ea peste tot, că toată turma acceptă ce i se dă.

E destul de trist să-i arăţi persoanei iubite cât de mult ţii la ea doar fiindcă o zi marcată ca un "eveniment" îţi spune că trebuie să faci asta. Iubirea nu e rară, doar că este evitată de foarte mulţi oameni mai nou.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar plăcea să nu se mai ţină cont de acest "eveniment" la noi în ţară.

| Denisuca21 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa nu se tina cont?! Dupa ce ca lumea a devenit atat de rea, dura... iubirea e asa rara! De ce sa nu profitam de unele ocazii si sa ne aratam dragostea!?!
Dupa ce ca noi femeile primim o floare atat de rar, de ce sa nu se mai tina cont nici de acea zi in care sa fim fericite si noi si poate si unii barbati!
In opinia mea, ar trebui binevenite orice evenimente, care fac oamenii mai fericiti! happy

| anonim_4396 explică (pentru Denisuca21):

Mi se pare o prostie conceptul de a exista o zi în care să faci ceva ce ai putea face în orice zi a anului. Şi pe lângă faptul că există, mai te şi loveşti de ea peste tot, că toată turma acceptă ce i se dă.

E destul de trist să-i arăţi persoanei iubite cât de mult ţii la ea doar fiindcă o zi marcată ca un "eveniment" îţi spune că trebuie să faci asta. Iubirea nu e rară, doar că este evitată de foarte mulţi oameni mai nou.

Răspuns utilizator avertizat
| marius129 a răspuns:

Poate un ceas... poate un parfum... poate o poza pusa in rama cu voi doi+un pupic laughing

Funda?