| anonim_4396 a întrebat:

Vreau motive pentru care sa zambesc! happy dau funda

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti operativa, sanatoasa si poti face fata greutatiilor de aici incepe fericirea

| Violleta2022 a răspuns:

Invata pe rupte, sa iei numai note de 9 si 10 si vei zambii in fiecare zi!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te duci la oglindă și te uiți. Dacă nu te apucă plânsul.

| 1997onur a răspuns:

I-ați o bicicletă
Aleargă in parcă
Plimbate

| 1997onur a răspuns:

Mai am câteva

Fotbal tenis astea doua sunt bomba in fiecare Dumincă ma joc și azi m-am jucat fotbal da am pierdut vreo 5 meciuri am jucat cu aia buni rău sa am și câștigat 2 meciuri Conteza și aia decât deloc

La tenis la fel e Nebunie mare trebuie sa fi atent sa stii sate miști și fi iute și flexibil erau uni ai dreacu salva minga la milimetru aveau niște scheme și mișcări de te Lăsau masca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ziua de salariu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum si-a postat intrebarea la categoria "adolescenti", nu are cum sa fie angajat si salariat, asadar raspunsul tau nu-l ajuta.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Mulți postează la categoria nepotrivită, dragă Jassmina, așa că răspunsurile sunt pe măsură.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Traiesti

| varcopisicul a răspuns:

Ai un viitor ce te asteapta