| AlexPardarea a întrebat:

Vreau neaparat sa imi fac o iubita acum ca a inceput vara dar nu stiu cum sa gasesc o fata, sunt pe clasa A-7 si am 14 ani, idei?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti pe PE clasa a VII-a, cum dumnezeu vrei sa agati o fata? Cine te-a cocotat PE clasa?
Da-te jos, mergi IN clasa si uita-te in jur, cu siguranta ai cel putin 15-20 de fete in clasa. Alege pe una, care-ti place ca prietena, ca de iubita nu poate fii vorba la anisorii astia.

| sierra1 a răspuns:

"sa imi fac o iubita ...am 14 ani, idei?"

ia fă tu un tur de orizont prin clasă pe la tine și vezi ce vezi!

| CIaudiu a răspuns:

Ai 14 ani, ia-ti gandul.

| andreea2346 a răspuns:

La 14 ani iubita? eu zic mai asteapta pana in a 9a asa