| Lor3naXD a întrebat:

Vreau niste comedii sa ma distrez. Imi recomandati ceva?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Un socru de cosmar (Meet The Parents)
Dumnezeu pentru o zi
Blonda de la Drept (Legally Blonde)
Spargatorii de nunti (Wedding Crashers)- cel mai tare ti-l recomand happy
Acasa la Coana Mare (Big Momma's House)-
Mariaj de Vegas (What Happens in Vegas)
The Proposel
The Ugly Truth
The Hangover
Bride Wars (si asta e super tare)
Yes MAn
The house Bonny
Fired Up
Cred ca sunt destule happy... sper ca ti-am fost de ajutor big grin

3 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

American pie

scary movie

i'm virgin

2 baieti si multe fete

a si uite mai multe pe

http://www.filmemuzica.com/

| Fifylici a răspuns:

Razboiul Mireselor.Este vorba de 2 prietene foarte bune care la un moment prietenia lor i-a o intorsatura ciudata iar restul te las pe tine sa descoperi.
Oricum e foarte fain si razi mult.

| Meluma a răspuns:

"Soacra mea e o scorpie" : Charlie(Jennifer Lopez) a crezut ca nu o sa-l intalneasca niciodata pe barbatul visurilor ei pana cand il cunoaste pe Kevin. Totusi, saraca Charlie o sa aiba un soc atunci cand o va intalni pe mama lui, Viola, o femeie posesiva. Hotarata sa o sperie pe noua logodnicaa fiului sau, Viola se gandeste la un plan de a deveni cea mai rea soacra de pe pamant! Beneficiind de ajutorul asistentei sale personale, o femeie loiala, Viola gandeste strategii de despartire a fericitului cuplu.Cand Charlie se prinde de toate aceste manevre, se hotaraste sa raspunda cu aceeasi moneda si, atunci sa te tii!

Am vazut asta, si e absolut geniala! Trebuie sa o vezi... Am murit de ras! laughing