| Diana_1081 a întrebat:

Vreau niste descrieri pentru pozele de pe hi5 noi?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

-Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata...Devine transparenta.

-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut...

-Oh all I ever wanted, was to see you smiling

-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie, iar prezentul trece zi cu zi.;-<

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt! love struck

-Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri. love struck

- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise!

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc. day dreaming

-Nu sunt perfecta.Sunt doar cum mi-am dorit intotdeaua sa fiu. smug

-Nu'mi pasa ce vine.Traiesc acum.Nu pentru ce va fi maine.

-As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.

-Ai facut lucruri pe care. poate acum le regreti. Dar daca nu inveti din greseli o sa le repeti.

-Si tine minte. Lovesc prin fapte, nu prin cuvinte.

-Am invatat sa iubesc un prostlove struck

-Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori. day dreaming

-I am not single, I'm romantically challenged.

- I’m smiling, but you noticed that i’m not fine…

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi.

-Ca sa fi fericita iti trebuie putine lucruri! Important e sa le ai! Iar eu le amlove struck

-Vreau ce e al meu sa fie doar al meu. Nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n`are rost sa te mai astept. Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu!

-Fetele nebune nu se vor schimba, vor ramane aceleasi! :X

-Iubitu' meu se respecta. are langa el blonda perfectalove struck(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Nu arunc cuvinte inainte.Ca lucrurile ce se simt, nu se spun prin cuvinte`!•

-Traiesc intr-o lume perfecta. Fiecare produs are`o eticheta.

-Nu mai visa frumos, realitatea este recewinking

-ti mai zboara pe la urechi un "buna, stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna.

-Incerc sa`mi tin gura, da` imi scapa dumele...

-Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.

-Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde!

-De cate ori ma vei privi cu ura si manie. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie!

-Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

| RoseNightmare a răspuns:

"Am prea multe lipsuri in fata celora care se cred perfectihappy"

"Poti sa uiti de mine si sa te inneci in alcool, stiind ca sufletul nu se vindeca cu un paracetamol."

"Hate me, i'm famous!"

"Incercand sa bage destule bauturi in sistemul sau Ia-o si fa-o o victima Sef peste creierul ei, mingea se joaca in fata."

"Totu. i permis cand ai un vis!

Noi 2 Ne Intelegem asa de BiNe...Deoarece iuBim acelasi Lucru : AdiCa pe mine!

Si erai langa mine si eram langa tine Eram intr-o poveste unde totu` era bine Ti`e greu sa recunosti ca eu sunt lumea ta Nu poti sa ma uiti niciodata, oricat ai incerca...

"El ma ia in bratse. Atunci cand nu mi`e bine... El imi zice. Ce`ai patit papuusa`? Stii, eu te iubesc doar pe tine! day dreaming"

""sPuNe S. T. O. P CanD Te stReSeaza laughingexplica`i Ca exaGereaZa.Nu inTelege? aBereaZa? SpuNe`i 'Pa' Si Se Calmeazawinking"

""Chyar daca el n`o sa`my my spuna."Noapte Buna". Sau pe strada."Buna". Am prietene care ma suna.Ca sa`my spuna."Fataa esti de 1000 de ory my buna.Decat aia pe care o sunawinking." laughing)))):X"

"Ia gandeste`te mai binewinking Si o sa vezi ca ti`e dor de mine. love struck!""

"Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste."

fundita?love struck

| Duudy a răspuns:

Unii spun ca suntem prea tineri ca sa iubim…. ca nu stim ce este DRAGOSTEA…. dar o inima batrana nu ar rezista la atata suferinta…

"Feiricirea unei Fete deshtepte nu depinde de un Baiat`!winking"

"Ce n`as da sa nu fi fost totul atatt`` de FrumOs sau uh acum asa de Rece`!sigh

"Avem inceputuri.happy. Avem Sfarshituri`!sad. Dar paqr cu nu avem cOntinuarea:-

| FunkyLicious a răspuns:

#Eu Asa Sunt. Asa Voi Ramane. Daca Ma Placi E Bine. Daca Nu. Obisnuieste`te!
#Spun tot ce`mi trece prin cap Petrec, fac tot ce vreau spune`mi U secrete noi! chiar crezi ca-mi pasa? iubesc, zambesc din nou e tot ce conteaza

#*Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza

#Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine tu mai existi oare?
de cate ori ma vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie

Nu sunt perfecta … nici nu vreau … nici nu pot! Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca n.are rost! Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu. ti place eu n.am sa plang.

#Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din mint, Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire,
~Oriunde ai fi, oriunde te-ai afla, vrei doar o domnisoara care seamana cu ea.

~Esti praf. Nu vrei sa te trag pe nas?

~Si orice baiat se respecta cand are langa el o bruneta.

~Lupta pentru cine te iubeste, baga-ti pla. in cine-ti greseste.

~Plang in hohote de ras, everyday, auzi bei? hei! 'te-n mortii tai.
~Ma pierd in vise, pasiune & sperante, & fac tot ce-mi trece prin cap, in afara de gloante.
#

"Iubeste.ma azi, Iubeste.ma maine... Si las. o p'aia poimainewinking

#Crezi ca nu tin la tine? Sincer?! Nu te speria. Ai 0 inima atat de mare inkt bate sh pentru. a mea smug"

#Binefacere nu exista. Exista doar interese. Sub chipuriile de prieteniiwinking Se ascund fetSe perveRse`happy"

#Ca. ndragostitii la.nceput... ti.aduci aminte cum era? Inca de când ne.am cunoscut, loc de cuvinte nu era happy

#Am invatat sa am rabdare, ca totul îti iese atunci când nimeni nu te crede în stare love struck

#mi Place cum te mangai si. tsi faci incalzirea love struck; x; x Esti In Stare De Orice Cat De Perversa Ti. e Privirea

#Am Renuntat La Tot Ce. aveam Si. mi Amintea De Tine

#El Nu Ma Iubeste Si Nu Ma Gaseste Intr. o Alta Poveste, Cum Faci Tuuu

#A avut sansa Lui de a fi cu ea. E prea tarziu acum sa ii mai spuna "zana mea"

#e Las in urma, Si eu imi vad de drum, Ca de tine nu mai am Nevoie, Chiar de niciunu acum. :

#Iar ma striga "Prietena". Iar eu vad ca. i limpede cum m.atinge, cum vorbeste, Prietenul meu cel mai bun, incep sa cred ca ma iubeste

#Un zambet azi, un zambet maine, totu`. i dat uitarii. Iar problmele ce.au fost cad sub semnul intrebarii

#Cineva mi. a spus ca in lume este o persoana care ma iubeste.Asha cum merit.

#isam ca nimeni nu se schimba când ai ceea ce. ti doresti si n.ai de cine sa te feresti, Si ai cu cine sa vorbesti

#Te.am vrut mult de tot! Dar acum nu te mai vreau, Daca o sa ma chemi, nu o sa alerg. O sa stauwinking Caci nu esti singurul pe lume, Mai sunt si alti baieti

#Km vrei tu poathe nu vreau eu. Sh daca o sa pleci o sa te intorci din nou."

#Mintee. Lumea mintee, Lumea asta mintee, Toata mintee. Sh thu vrei sa fiu cuminte

#Nu vr. sa te pierd! Sh nici nu te voi pierdewinking Cand auzi vbele fraierelor, T rog nu le crede

#M.ai ranit. Nu. i nimic love struck Am cazut, Ma ridic

#Si daca data viitoare iti da sah mat. AdutSi aminte ca primul` joc tu l.ai castigat

#Fata asta nu e proasta deloc, Nu se vinde ieftin fiindca ea vrea TOT

__Esti prea neimportanta ca sa-mi pierd timpul cu tine, in schimb tu ai timp de mine.winking"

_v"Ma seduci ca vorbe dulci,love struck Dar stii bine, Nu prea tinewinking Nu incerca sa ma educi De fapt ma vrei pe mine :X:X"

__Amintirile nHu O laSa sa treaca peSte...sad Nu se poate obisnuii cu gandul ca asta este

__Am scris mii de paGini cu toOt ce`mi treCcea prin cAp, Dar puTini au reAlizAt cAt iuBeSc asSta de faPt

__MuZiCa e foCul, viata mea e un fiTil...; xXx Ea m`a`nvatat sa fiu matura si uneori copil.:***"

__"Au fost zile in care fara tine nu puteam sa stau. Dupa cateva luni ai fost doar un motiv in plus sa beau. Zilele trec, la fel si visele Si intre noi raman doar amintirile`winking"

Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´tSsi`0 deå peste cåp´!

Dåk ´åi nevøie? tii ca sunt ´ åici :* Striga-ma´? i vin Nu´tsi fåce griji

S-a trezit la realitate. A zis ca vrea sa se puna pe fapTe. :

Ea e zana minunata :X. din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal

Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne

Oriunde ´ai fi ´love struck. Oriunde ´ te-ai afla ´;;], Nu vrei ´ decat o domnisoara ´ care seamana ´ cu Ea!

eu` sunt o simpla stea, printre stele`. sunt 0` fata, printre fete. dar ceea ce ma face deosebita e dragostea ta. fara ea n`as straluci asa!; x"

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Cine a trebuit sa stie ceva despre mine, a stiut deja. cine nu trebuie sa stie nimic, nu va stii niciodata!

Adesea, mi-as fi dorit sa nu treceti toti cu bocancii prin viata mea!

- Atunci cand ma critici si ma injuri, consider ca e dreptul meu sa iti spun sa te duci dracu’!

Am dezamagit decat acele persoane care nu m`au ascultat niciodata!

Am mintit, dar am si spus adevarul!

Nu sunt geloasa, daca nu`mi dai motiv![

Am toate defectele din lume si astea sunt singurele care vor fi vizibile lumii intregi. calitatile sunt pentru "alesi"!

Azi sunt fericita. Maine voi fi cu un gram mai mult. Poimaine o sa am o portie ddubla!
_#sunt produsul unei societati plictisite care in fiecare zi inevitabil ma-nghite nu mai cred in picturi toata treaba-i dubioasa dar macar sunt sincer ma prefac ca-mi pasa

#Lasa-ma, mai lasa-ma, gandurile mele sunt cocotzate intr-un nor lasa-ma sa zbor usor

#Si poti sa tipi, ca nu te aud si poti sa plangi, ca nu te vad si poti sa pleci, ca nu te caut

#Nu lasa persoana pe care o iubestI pentru persoana pe care o placI, pentru ca persoana care te place, te va lasa pentru persoana pe care o iubeste

#Cu indiferenta ta m`ai facut mai tare... Acum nu`ti convine, dar încet, încet calc pe urmele tale... Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare

#M-ai facut sa ma schimb, eu te-am facut sa nu ma uiti. M-ai facut sa devin eu, ceea ce n-au reusit multi.

#Poate nu am cei mai frumosi ochi. Dar multi s-au indragostit de ei.Greu i'au castigat si repede i'au pierdut

#Le tine pe restul` la distanta, Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta. N-are nevoie de nimeni, Straluceste si singura, si o stie prea bine.

#Diferita, nu poate fi comparata, Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata. Greu sa ajungi la ea, firesc. Sunt multe ca ea, dar nu toate stralucesc.

#Mai stii? Iti placea sa o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand

E mult fum unde sunt eu acum E multa ceata si nu e tutun E acelasi lucru interzis da bun Daca-r fi legal ar fi banal ceea ce spun

#Edukata de destin, simt mult si arat putin, o sa am mereu acel ceva, ce ti'l doresti si nu-l mai are altcineva [no-edit]

#E un alt apus de soare, fratioare, stiu ca doare tare! Capu` sus, nu lasa nimic sa te doboare.

#Te maturizezi km greu, si eu nu`s ca mata sa te iert mereo ` :]]

#