| bArBiE`E~MaThA~sa~Tzi~MInTHe`AsThA a întrebat:

Vreau niste filme horror dar sa te speri cand te uiti la ele sa nu mai dormi in noapte in care il vezi?batting eyelashesdau funda pentru cele mai bune filme.
si daca imi puteti da si linckul sa le vad online ar fi superhappy:Xsi voi ati face o fapta bunabig grin

4 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Cannnibal Holocaust
My Bloody VAlentine
Shutter(varianta thailandeza din 2004)
Camera 1408
Death Tunnel(Tunelul mortii)

| Hromei_Bianca_1993 a răspuns (pentru FataCuOchiiCaprui):

Cannibal Holocaust este mai mult scarbos ca vezicum transeaza oamaeni, are unele parti xxx e un film ciudat dupa mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna stiu un film horror se numeste chaki papusa ucigasa e un film super