| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Vreau niste idei pentru a face poze mai originale!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sa sty foarte bine un lucru cand faci o poza sa te gandesty ca ai castigat miss univers ca ao peste 3000 de tricouri vola apartamente mii de cosmetice incearca sa nu te machezi extravagant fii cat se poate de dulce ai grija la asorteuri eu am pozat in cancan si poza mea a fost publicata... poza ta este una draguta ai un chip dragutt sucess si nu uita pozele perfecte sunt cele cu chip de om bun suvess rebyys

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca ţi le spun eu nu mai sunt originale.

| Firefly a răspuns:

Http://photobucket.com/findstuff/

:*Poate te va ajuta!

| parazitu_8805 a răspuns:

Aruncate de pe un munte rolling on the floor
Cea mai originala (fara suparare)

| Clauditza a răspuns:

Daca iti dam noi idei de poze nu crezi ca nu vor mai fi oroginale?

| pisicel_5329 a răspuns:

Poi pentru poze reusite/originale ai nevoie de o camera buna. si de un photoshop pentru efecte happy