| Arkenan a întrebat:

Vreau niste porecle sau prescurtari pentru numele Adam happy Ma ajutati?hee hee

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

De obicei prescurtarile sunt din doua silabe, asa cum e numele tau. Vreau sa-ti spun ca ai un nume foarte frumosbig grin. Daca vrei porecle, astea le capeti in timp si de catre prieteni. In functie de felul tau de a fi altii incep sa-ti spuna si in alt fel decat numele tau. Prescurtari de la Adam chiar nu stiu, dar porecle, cum am spus, sunt destule dar nu te cunosc in asa fel incat sa-mi dau cu parerea.

| shtephie a răspuns:

Adam este un nume foarte scurt si nu are nevoie de prescurtariwinking

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Adahappy
Amlaughing
cam greu scuze dar nu mai stiulaughing

| lala178 a răspuns:

Mai scurt de'atat?laughing
mai bine gandeste-te la niste porcle care te caracterizeaza...

| Brunette12BaBiys a răspuns:

Ada
Damy