| myky16 a întrebat:

Vreau niste statusuri de dragoste cu rima sau funny.

Răspuns Câştigător
| KamyKazy a răspuns:

1. Dragostea eterna dureaza 3 luni.

2. Nu te baga in lumea drogurilor…. suntem si asa destul de multi

3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.

7. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

8. Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10.Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

2 răspunsuri:
| KamyKazy a răspuns:

Poftim aici gasesti absoLutt ce vreeeii! Da'mi funda :x te roooog :x
http://absurd.ro/statusuri-funny.html

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute