| dary_3843 a întrebat:

Vreau niste statusuri de dragoste pentru persoana iubita; x va rog

6 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

"Stiu cand sa rad, stiu cand sa plang, stiu cand sa fiu amuzanta, stiu cand in ochii tai sa fiu cea mai importanta fata!"

| emm a răspuns:

• Si poate ca n-am totuu`.Dar il am pe el care sa`mi spuna : Te pup, ai grija de tine. Noapte buna!; x

Esti parte din tot ce simt eu.esti parte din sufletul meu.

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.

Imi place zambetul tau si chipul tau de copil, Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci; x

• Şi ne certam din nou, spuneami că totul e trecătOr dar a doua zi vezi Doamne ne intâlneam intâmplătOr •

• Daca tu nu ai fii prOpapil ca as inebuni, ma multumesc ca te am in fiecare zi. •

• Stii bine. caci O pOrti in inima ta. exista mai multe Ele. dar totusi O singura Ea! •

• Imi place chiar daca nu mai gasesc unele cuvinte, imi place cum spui tu asa : "Sa fii cuminte" love struck

•Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna. Caci nu poti sa cazi, cand tii pe cineva de mana.

Sper ca te-am ajutat happy :*

| Eooo a răspuns:

1.daca m-ai intreba ce as alege dintre tine si viata mea,as alege viata, iar tu, ai placa suparat nestiind ca viata mea estu u!
2! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'', Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas, Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind, Care te saruta pe frunte, Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA, Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit, Care in prezenta prietenilor te ia de mana, Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste>si probabil ca>te va iubi mereu...
3.E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
4.erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tinedevil)?
5.Hai sa ne inpartim lumea ** luna mie, stelele tie** oceanul mie. Pamantul tie ** dar mai bine totul tie si tu mie**:X
6.Te iubesc, am scris pe zapada, dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte.Te iubesc am scris pe plaja, dar un val obraznic v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv... ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA, pentru ca te iubesc, si o sa te iubesc cat voi exista
7. Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea.
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!
8. Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna
9.eu am doar doua scopuri in viata:sa iubesc sa ma distrez>

| ederaionela a răspuns:

Credeam ca iubirea noastra e unica sub soare. Dar pentru tine n-am fost decat o fata oarecare. (I thought our love was a precious pearl. But for you I was just another girl.)

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| katriin a răspuns:

Pentru tine eu sunt gata sa fac orice chiar si sa-mi sacrificii viata mea...