| Liuuu a întrebat:

Vreau niste statusuri frumoase si mai smechere asa.

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

- Vreau o viata noua! Si de restul’ caramele!

- El si ea, sex in draci. La un moment dat el ingheata intr-o pozitie de statuie. Dupa vreo 10 secunde, tipa intreaba: – Ce faci? – O figura noua. Am invatat-o de pe site-urile porno. Se cheama "buffering".

- Alcool? ce-i ala? nu este in vodkabulariu meu, stai sa-l caut in whiskypedia…

- tu ca mine mai gasesti, eu ca tine nu mai caut…

- Barbatii au doar doua necesitati: sexul si mancarea. Daca vezi ca partenerul tau nu are o erectie, da-i un sandvis.

- Zambeste! E al doilea cel mai frumos lucru pe care il poti face cu buzele.

- Cand barbatul se simte rau, isi cauta sotia. Cand barbatul se simte bine – il cauta sotia!

- De ce e rara o femeie cuminte si frumoasa? De ce atunci cand o gasesti o inseli cu prima zdreanta proasta?

- Da-i unui barbat mana libera si te vei trezi cu ea prin toate locurile!

- Care e cea mai grea limba pentru barbati? PRIMA, ca dupa se invata.

1) Fericirea înseamna sa ai o familie mare, iubitoare, grijulie, închegata, care sa locuiasca într-un alt oras.
2) Barbatii mint mai mult... femeile mint mai bine.
3) Barbatul se naste intre picioarele femeii si tot restul vietii lui lupta sa ajunga din nou acolo, pentru ca
nicaieri nu-i mai frumos ca acasa
4)O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna
cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!
5)Un om educat niciodata nu va spune: "S-o f. pe mama ta!". El va spune: "Pot sa-ti fiu tata!"
6)Barbatii sunt precum pantofii! cei care iti plac, te costa…foarte putini merita pastrati mai mult de un
sezon…daca nu ii iei potriviti, s-ar putea sa te bata…cei comozi nu te atrag, iar cei care te atrag nu vor sa
intre…unul singur nu e de ajuns decat pentru cenusarese…unii merita lasati la usa…lumea te judeca in
functie de ei…alte femei te invidiaza pentru ai tai, iar tu invidiezi alte femei pentru ai lor…cei sireti
trebuie legati…si ca o regula de aur: toti trebuie calcati in picioare!
7)Daca vrei ca sotia sa te asculte cind vorbesti, vorbeste cu alta femeie. O sa fie numai ochi si urechi.
8)Dragostea este triumful imaginatiei asupra inteligentei!
9)Dupa ce el i-a aratat contul sau din banca, ea a inteles ca-l iubeste la nebunie!
10)un om are dreptul sa se uite in jos la altul doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice!
11)?- Care este cea mai neplacuta ora pentru o femeie?
- Unu fara ceva….
12)Barbatii care nu le înteleg pe femei sînt de doua tipuri: casatoriti si necasatoriti.
13)Barbatul e singurul mascul care-si bate femela. Asta înseamna fie ca el e cel mai brutal dintre toti
masculii, fie ca femeia e cea mai afurisita femela.
14)Femeilor le plac barbatii plinuti… în zona portofelului…!
15)Spun unii ca e mai bine sa faci dragoste decît razboi, dar daca aveti chef de amîndoua, casatoriti-va!
16)Stiati ca ca 90% din cei care citesc aceasta fraza nu isi dau seama de dublarea cuvantului "ca" de la inceputul
propozitiei?
17)Scopul sotiei este de a cheltui atatia bani, incat sa nu ramana nimic pentru amanta.
18)?- Care-i diferenta dintre o cenusareasa si o printesa? – Cam 6 beri…
19)Pesimistul vede intr-un tnel intunericul, optimistul vede lumina de la capatul lui, realistul vede
luminile trenului care vine…Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine.
20)Dintii catre limba : – Daca te presam putin te putem taia! Limba : – O singura injuratura daca rostesc
unei persoane zburati toti.
21)- Din punct de vedere stiintific, dragostea este o reactie chimica. Adevarat? – Da, iar la interactiunea
cu alcoolul se accentueaza!
22)Cand cainele va invata sa vorbeasca, omul isi va pierde si ultimul prieten!
-Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…

-A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

-Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….

-Vorba multa……..saracia omului…

-Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

-Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

-Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

-Domina ca sa nu fii dominat!

-Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

-Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…

-Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

-Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.
-Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
-A studia inseamna a te indoi de inteligenta colegului de birou.
http://www.facebook.com/StatusuriFrumoase

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| Bianca6 a răspuns:

10% te vreau, 20% ma gandesc la tine, 30% imi amintesc de tine, 40% te respect, 50% imi lipsesti, 60% am nevoie de tine, 70% te plac, 80% ma innebunesti, 90% te ador, 100% fac misto de tine!

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei? POLITIA, POMPIERII si SALVAREA

A gresi este omeneste, totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

Nu poți să cumperi fericire pe bani. Mai ales la prețurile din ziua de astăzi!

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Ma uit la luna. te vad pe tine. ma uit la soare. te vad pe tine. ma uit in departare. te vad pe tine. DA` da-te dracu din fata mea odata!

Opriti planeta, vreau sa cobor.

Ma bate foamea cu 1-0, trebuie sa mananc ceva.

asta vara de Craciun
m-am suit intr-un alun,
am mancat atatea mere de m-am saturat de pere
a venit stapanul lui si m-am dat jos din gutui ce? Doar nu-i ciresu lui.

de ce nu stie o blonda sa scrie 11? pentru ca nu stie care unu sa-l srie primul.

fata e un inger baiatul e un drac dar tot vine vremea cand cei doi se plac

stire de ultima ora : un elicopter s-a pabusit intr-un cimitir, politia a descoperit peste 500 de morti

Timpul trece, eu nu privesc in urma si simt ca prezentu' ma depaseste!

ce fac 5 olteni intr-o barca sparta? mai fac o gaura sa iasa apa.

La o petrecere un baiat se apropie de o fata:
-Vrei sa dansezi?
-Da.
-Atunci lasa-ma pe mine sa stau pe scaun!

Nu CoNtEaZa FrUmUsEtEa, Care EsTe In Zadar, Dar CoNtEaZa CaRaCtErUl, Care EsTe FoArTe RAR

Consumul excesiv de tutun si alcool duce la terminarea lui!

CULMEA NOROCULUI:sa te calce o salvare

Pestele care lupta impotriva curentului, moare electrocutat.

ce prezenta! ce inteligenta! cat farmec si she ochii frumoji, dar am vb destul despre mine voi ce mai faceti?

o tigara ne ia 3 minute din viata, o bere 7 minute din viata, iar scoala ne ia 6 ore pe zi din viata, deci scoala dauneaza grav sanatatii noastre

gogosi pentru curiosi, hai ca le face mama

te iubesc, pe cuvantul meu de mincinos

fata intra in biserica, baiatul ii pune piedica, iar POPA din altar:Boule nu fi Magar

Hotii iti cer banii sau viata; femeile le vor pe amandoua

evitati excesul de : teme, scoala si`nvatat

Cand mor sa imi scrietzi pe cruce BRB

Ma uit fix la tine ca sa te oftici si sa pleci o data de pe mess

Sper sa-ti placahappy