| lolitta_2063 a întrebat:

Vreau o idee big grin ce ii pot spune unei profe ( ma am f bine cu ea, am fost la olimpiada la materia ei) ca sa ma lase pe mine si o colega sa plecam de la ora ei? trebuie sa merg sa ii iau cadou unui tip si nu am nici idei nici timp big grin

3 răspunsuri:
| fyfy3 a răspuns:

Nu cred ca poti sa o convingi mai ales daca vrei sa lipsesti de la ore si chiar in ore trebuie poti in pauze sa fugi repede sai iei sau fa ceva stiu eu va dati biletele cand ea se uita si o sa va scoata pe amandoua afara si gt pugi in oras si ei in pauze iti ei temele si lectia si gata, succes!

| FoarteLetargic a răspuns:

O rogi frumos, ii spui ca ai o problema urgenta. Alege o ora in care faceti ceva mai putin important. Succeswinking

| lolitta_2063 explică:

Ms de raspunsuri! oricum nu am mai facut ora asa ca totul s-a rezolvat big grin