| IvanFlorin25 a întrebat:

Vreau o poveste de groaza, dar de groaza!

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Romania, este o poveste de groaza! Uita-te in jurul tau si totul e de groaza. happy

2 răspunsuri:
| Adiq a răspuns:

Familia Henderson a fost formata din trei persoane: tatăl Ted, sotia lui Judie si micuta Tracy de doar 6 ani. Familia Henderson era cunoscuta de la inceputul anilor 1800 deoarece avea o renumita ferma in care au trait de generatii intregi. Intr-o seara de vara, mai exact pe 15 iulie 1953, telefonul de la sectia de politie din North Hills suna, iar cei ce vorbesc cu fortele de ordine sunt vecinii familiei Hederson, alarmati de tipete si focuri de arma. Seriful Clint Determan (54 ani), si cei doi novici Dan Parks (24 ani) si Chris Fines (33 ani) au ajuns la fata locului la 8:34 am. Cei trei au gasit animalele libere pe campurile din imprejurimi si in grajd au gasit caii familiei cu trupurile sfartecate de parca ar fi fost atacati de animale salbatice.Holul,bucataria si camera de zi erau pline de sange. Ted a fost gasit in dormitor, baricadat dupa niste mobila, iar langa el zacea sotia lui, moarta, cu trupul gaurit de un glont. Ted inca tinea arma in mana. Micuta Tracy era de negasit.