| notsurewhoiam a întrebat:

Vreau parerea unor baietilaughing...cand vedeti prima oara o fata si nu numai la ce va uitati prima oara si ce va da prin >minte?:...va dau si funda daca vreti

6 răspunsuri:
| ✿puffa✿ a răspuns:

Ooo... ce intrebare. o sa urmaresc raspunsul ca sun si eu curioasarolling on the floor

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Deci, dupa parerea mea e ca nu trebuie sa fie miss... sau ceva de genu, atata vreme cat arata cat de cat frumos si e draguta mie mi s'ar parea cea mai frumoasa dintre toate, deci...

Sper ca te'am ajutat.By3
P. S. nu prea mi-am putut gasi cuvintele nu stiu de ce dar la astfel de intrebari ma gandesc la o persoana mai speciala ^^ si uit totul laughing

| notsurewhoiam explică:

Si ce ati alege intre o fata frumoasa dar fara forme si una urata dar cu forme suple?smugsmug

| ValyMha a răspuns:

Pai prima data te uiti la fata si dupa aceea la forme si daca sunt toate superbe love struck filtrezi cu ea (sincer cam asta imi trece prin minte) {fundita}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara ma uit la cum arata in totalitate, daca este ingrijita...la unele fete ma uit la sani, la altele imi plac picioarele.cred ca fiecare are propriile gusturi la fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data ma uit in ochi ei pentru ca vb ai ochi sunt oglinda sufletului. E nu stiu sigur daca e asa, dar cand vad o pereche de ochi frumosi nu ma mai dezlipesc de ei