| ioonny a întrebat:

Vreau pareri depre blogul meu http://wwwionny.blogspot.com/ Fundoi cea mai buna parere

Răspuns Câştigător
| nononononono a răspuns:

Foarte tarelaughingam ras la aia cu stsurile de am crapat,mi-am facut o inima -agrafa de birou, stiu ce inseamna prima litera din numele meulaughingDe acum intru in fiecare zi, la fel si BFF ul meu! Iti adoram BLOGUL! nu te lasa de scrisss!

1 răspuns:
| rockelle75 a răspuns:

Pun pariu că vei da fundă doar celui care îţi va zice: "waw ce cuuul e e cel mai tare cel mai cool cel mai giigaextramegaultraterra incredibil!"
Uite eu zic că nu-mi place.winking
Adevărul doare, nu?