| anonim_4396 a întrebat:

Vreau peste 2 ani sa dau la Academia Navala Mircea cel Batran, sectia militara, specializare pe electormecanica navala. Ar fi fost mai bine daca as fi urmat liceu militar inainte de asta? As fi avut avantaje in plus? Eu sunt la un liceu destul de bun cu profil mate-info.

Răspuns Câştigător
| us3r a răspuns:

Era bine daca ai fi urmat liceul militar pentru ca stiai anumite chesti, era familiarizat cu anumite lucruri, dar acum nu te descuraja si liceul tau este unul bun, iar daca esti pasionat si iti place o sa reusesti si o sa te descurci.