| anonim_4396 a întrebat:

Vreau putin ajutor cu Tinder, deci cand dau like cuiva, si acea persoana imi da si ea, atunci e compatibilitate?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Tocmai asta-i smecheria.
Daca tu ai putea vedea cine ti-a dat like, multe persoane nu ar mai da like, deoarece ar parea "disperate".
Altfel spus, compatibilitatile nu ar mai fi la fel de reale.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Corect man, asa e

| Demetrov a răspuns:

Exact.

| MarianWLF a răspuns (pentru Demetrov):

Atunci care e faza cand eu primesc like, de nu pot vedea cine mi-a dat?

| Demetrov a răspuns (pentru MarianWLF):

Trebuie sa bagi bani in ea pentru a vedea, sa iei tinder plus

| Mircea077 a răspuns (pentru OldSoul):

Da dar faza e ca in felul asta sunt sanse mici sa se gaseasca unul pe altul

| OldSoul a răspuns (pentru Mircea077):

Dar și când se găsesc sunt șanse mult mai mari sa se placa.
Asta e faza, nu cantitatea contează și calitatea.
Plus ca daca ar fi asa cum ziceți voi, nimeni nu ar mai glisa ca ar parea disperat, în special fetele. Toți ar aștepta să gliseze cealaltă persoană.

| OldSoul a răspuns (pentru MarianWLF):

Tocmai asta-i smecheria.
Daca tu ai putea vedea cine ti-a dat like, multe persoane nu ar mai da like, deoarece ar parea "disperate".
Altfel spus, compatibilitatile nu ar mai fi la fel de reale.