| MalfoyGurl a întrebat:

Vreau rekturi (sa fie cele mai amuzante pe care le stiti sau un site cu rekturi).

Răspuns Câştigător
| Trumpinator a răspuns:

Daca tot ma barfiti pe la spate, de ce nu-mi faketi si un masaj?

E dragut sa imprastii atatea zvonuri despre mine, inseamna ca te gandesti des la mine.

Daca ar fi sa fiu tu, mi-as dori sa fiu eu.

Mi0ar placea sa ma duelez cu tine, din pacate nu esti inarmata.

Un tub de fixativ si doua tone de machiaz nu inlocuiesc o frunte.

Prostia n-are limite si atinge multi oameni!

Toti care vorbesc despre mine pe la spate imi comenteaza fundul.

Vezi ca e pe masa un pachet cu "Nu ma intereseaza". Serveste-te din el!

Iau critica la cunostinta si o ignor...

Nu uit aproape nici o fara, dar in cazul tau voi vace o exceptie.

Uite, ia 2 lei doar ca sa te opresti din vorbit.

Linisteste-te, te rog! Am sufifcient timp ca sa te ignor.

Hai sa n ejucam de-a tacututl.Tu incepi!

Ai atentia mea totala, incepand de maine!

Nu m-ar mira daca landa cuvantul "Aroganta" ar exista numele tau si o poza.

O vrei pe Miss Perfectiune? Cumpara-ti o papusa Barbie.
Am probleme cu retinututl numelui tau...Iti pot spune"Taranca"?

Unde ai ascuns butonul Delete?

Inainte sa devi tu cool isi ia Spongebob carnet de soferi.

| gabiunudoi a răspuns (pentru Trumpinator):

Daca ar fi sa alegi dintre inteligenta sau bani se pare ca ai facut deja alegerea

18 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Nu are rost sa folosesti "rekt-uri" de pe net. Vine unu la tine cu o duma buna de care n-ai mai auzit si te-ai blocat, ca poezia ta de pe net nu inchide o duma buna. Incearca sa iti "creezi" replicile in functie de context, chiar daca la inceput va fi mai greu, e cea mai buna solutie.

| Bubulescu_Cristi_1998 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Exact eu de exemplu inventez replici pe secunda in functie de moment si le adaptez pentru a inchide gura alora de 10 ani care se mari ca cica "Stiu sa dau rekt-uri " =)

| Petru2004 a răspuns (pentru Bubulescu_Cristi_1998):

Esti smecher ce sa zic

| MistretulPufos a răspuns:

Lasa-te de viata, distrusule, n-ai prieteni esti doar un poponar disperat- am vazut ca functioneaza, desi n-am incercat

| Angelostietot a răspuns:

Daca ar exista tara prostilor tu ai fi capitala.

| Cristian_Alex_1995_AZfU a răspuns (pentru Angelostietot):

Am ras laughing

| Andrei_Andrei_1995_LpHE a răspuns (pentru Angelostietot):

Nu este bun acest rekt...persoana care ii dai rektul poate zice: Eu sunt capitala dar tu ești țara

| Bidilica_George_1996 a răspuns:

Adversarul tau : Ma-ta e proasta ca te-a nascut!
Tu : Ma-ta e proasta ca te-a pastrat!

| Cmg_Madalin_1998 a răspuns:

Ai geaca aia de la cosmote?
Ca vad ca o porti cam nelimitat

| Ursulescu_Magda_1983 a răspuns:

Daca iti dau o palma iti schimb rasa de la maimuta la windos 8

| Andrei_Andrei_1995_LpHE a răspuns:

Daca te face cineva bou tu ii spui : Eu sunt bou dar tu ești vacă, toată lumea in gura ta se cacălaughing))

| Antonio_Tony_2000 a răspuns:

Daca iti zice cineva ca esti prost sau ceva zii in fata "Eu nu ciordesc meserii"

| Gheboianu_Rares_1996 a răspuns:

Toti avem dreptul la uratenie, dar tu deja abuzezi de acest drept

| Vasile_Buga_1970 a răspuns:

Esti atat de prost incat, cauti rekturi pe net

| Griga_Laurentiu_1998 a răspuns (pentru Vasile_Buga_1970):

Da tu de ce ai venit aici nu pentru rekturi

| Antal_Albert_1975 a răspuns:

Fii atent unu smecher... Daca iti *** una iti pica ochi in tigaie sau Daca iti dau una iti pica ochi in tigaie