| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

Vreau sa citesc cartea "P. S. Te iubesc", Cecelia Ahern si nu o gasescstraight face. Ma ajutati va rog?happy [pe internet]

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna cισcσℓaтaﺕaєяaтa,
Eu am cautat-o online in romana dar nu o gasesc. Daca o vrei in engleza o poti lua de aici http://fshare.in/3415 (daca nu merge link-ul spune-mi si iti trimit chiar eu fisierul)
Pa, pa

3 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

E super frumoasa
cu am citi Cadoul de Cecelia Ahern e foarte frumoasa
nu stiu unde o poti gasi

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Incearca pe script.com sau.ro... nu stiu sigur, ca am uitat big grin

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Caut-o in Alexandria. App e bestiala carte si filmul de asemenea:X