| Crysty95 a întrebat:

Vreau sa cumpar de pe steam counter strike 1.6 si am vazut ca acel pachet include 2 jocuri adica:Counter Strike si Counter Strike Condition Zero dupa ce dau adauga in cos si il cumpar primes amandoua jocurile sau doar unu?

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Daca il cumperi direct de pe site primesti 3 jocuri.
-Counter-strike normal (1.6)
-Counter-Strike condition zero
-Counter-strike condition zero deleted scenes

| TwiSt1997 a răspuns:

Oricum n-ai ce face cu C.Z, da, le primesti pe ambele, plus C.Z deleted scenes.

| Petru230 a răspuns:

Pai le primesti pe amandoua (mie asa mi s-a intamplat)doar ca trebuie sa te grabesti ca am impresia c e oferta de sarbatori