| FLoriinaaa a întrebat:

Vreau sa cumpar o rochita de pe okazii.ro.Aceasta poate fi si olicitata, dar eu vreau sa o cumpar pe lot.Atunci cand apas pe butonul "Cumpara acum", imi apare sus scris cu rosu "Atentie! Pentru a licita este necesar un feedback general de minimum 2. "
Ce trebuie sa fac? Dau fundita

1 răspuns:
| Okaziiro a răspuns:

Salut,

Multumim pentru interesul aratat site-ului Okazii.ro.
Din cate inteleg, ai dori sa cumperi rochita printr-o licitatie de tip Mokazie. In acest caz, trebuie sa ai minim doua calificative primite din partea utilizatorilor Okazii.ro. Aceasta masura a fost luata pentru evitarea neridicarii produselor de catre cumparatori.Regula se aplica doar pentru Mokazii.

Te rog sa verifici daca vanzatorul respectiv vinde rochitele si prin vanzare instanta – e suficient sa apesi butorul Cumpara si prin licitatie standard, pentru oricare din cele doua situatii, vei putea cumpara cu zero calificative.

Mai multe informatii, poti gasi in pagina de ajutor Okazii.ro, accesand link-urile: http://ajutor.okazii.ro/cumparare/cum-poti-cumpara si http://ajutor.okazii.ro/vanzare/punerea-in-vanzare#licitatia.

Te invitam sa revii pe Okazii.ro,spor la cumparaturi.