| xXLucianXx a întrebat:

Vreau sa fac crush-ul sa ma placa, ajutor (crush-ul meu e fata, apropo)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar imi pare rau pentru tine, dar nu poti face pe nimeni sa te placa, daca acea persoana nu te place.
Oamenii au sentimente proprii, au simpatii si antipatii si nu se pot schimba cand vrem noi sau cum vrem noi.
Inveti sa accepti ca nu poti fii placut de toata lumea si te orientezi si tu la o alta fata, una care te place.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Violleta2022):

Traducere: dacă ești urât n-ai șanse

| Violleta2022 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Frumusetea este relativa!
iar daca vrei sa cunosti sufletul unui om, nu te uiti la fata lui, ci in sufletul lui.
Eu am vazut destui oameni urati dar inteligenti si cu suflet mare, care au familii si casnicii frumoase, mult mai multi decat frumosii care-s aroganti si unii chiar snobi, ca sa nu le spun prosti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fă rost de cantaridină, și caută o metodă de a o face să o consume. Apoi stai pe aproape.
Glumesc, n-ai cum.

Răspuns utilizator avertizat