| rGhost a întrebat:

Vreau sa fac o comanda online care sa fie livrata prin posta. Trebuie sa am peste 18 ani pentru a ridica coletul? Si inca ceva... eu nu locuiesc la adresa care este trecuta in buletin, pot sa ridic coletul daca adresa din buletin si cea unde a fost trimis avizul postal difera?

1 răspuns:
| Georg13 a răspuns:

Din cate stiu nu trebuie sa ai 18 ani ca sa ridici un colet, probabil depinde acum si de continutul coletului, cat despre adresa, ar trebui sa te interesezi la posta happy