| anoniiimusss a întrebat:

Vreau sa fac un video blog si inca nu am un nume bun. am nevoie de ajutor. vreau sa fie dintr-un singur cuvant si sa fie original. aveti idei? dau funda.

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Da. Vloggerii sunt ultimii oameni, lipsiți de orice urmă de inteligență sau creativitate care fac chestii penibile și neinteresante în fața camerei de filmat.
Îmi și imaginez ce conținut interesant vei scoate tu, dacă nu te duce capul nici cât sa-ți alegi un nume și îi întrebi pe alții ce nume original să-ți pui.
Dacă vreiceva original ar trebui să te gândești singură la asta, nu sa-i întrebi pe alții. Dar vrei să te apuci de video blog, deci se explică lipsa ta acută de idei.

| Aramyx a răspuns:

Comix
Dilimaches
Umoristic
Dracesc
Psihic
Memorat
Suleyman Magnificul
Din tolba de unde fac pipi
Nu mai stiu laughing