| All4QuestionS a întrebat:

Vreau sa fac vlog-uri pentru Youtube, si pot edita si filma doar cu telefonul, asa ca, cu ce aplicaţie imi recomandaţi sa editez? Şi cateva motive pentru care e bună aplicaţia respectivă. Fundă celui cu aplicaţia care mi se pare bună.

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Iti recomand sa editezi cu ''Filmora''.E cea mai buna pentru vloguri.E usor accesibila si are foarte multe aplicatii care iti vor pune imaginatia la incercare.Vei putea face foarte multe cu ea. Daca vrei uita-te la ''orangeblue'' pe Youtube cand vorbeste de programul asta de editare(doar obtional). Sper ca te-am ajutat.