| socipath63092 a întrebat:

Vreau sa fiu de folos sa ajut omenirea cu invenții și descoperiri în toate domeniile dar nu știu de unde sa încep.
p.s nu imi pasa daca ziceti ca gandesc prea departe
am un iq de 168
si acum unii ar spune "daca ai 168 iq de ce nu stii de unde sa incepi?"
pai in Romania nu prea ai posibilitati vreau sa spun ca in tara asta se promoveaza prostia grav.
(am 13 ani)

Răspuns Câştigător
| Gabriel2424 a răspuns:

Trebuie sa descoperi tu asta, cred ca multi oameni ar vrea sa ajute omemirea, dar putini reusesc, totul depinde de tine, noi nu stim in ce te pricepi tu.

12 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ps: Nu stii de unde sa incepi pentru ca iq-ul tau nu depaseste 50.

Răspuns utilizator avertizat
| wpetterssone a răspuns:

Dacă ai IQ 168, atunci poți adera la MENSA. În cadrul MENSA, oamenii au preocupări comune.

| Rd79 a răspuns:

Si cum mai exact se promoveaza prostia in Romania?

| socipath63092 explică (pentru Rd79):

Sunt sute de exemple

| Rd79 a răspuns (pentru socipath63092):

Perfect atunci. Vreau doar unul happy

| socipath63092 explică (pentru Rd79):

Programa școlara este un exemplu foarte bun

| Rd79 a răspuns (pentru socipath63092):

Explica de ce.

| socipath63092 explică (pentru Rd79):

Https://adevarul.ro/......index.html

uite aici un articol care ma scuteste sa scriu 2 ore

| Rd79 a răspuns (pentru socipath63092):

Nu te-am pus sa-mi dai un articol, te-am pus sa-mi dai un exemplu. Care parte din articolul ala spune ca in Romania se promoveaza prostia? Fi specific te rog.