| Pyty a întrebat:

Vreau sa fiu vedeta. Ce as putea face ca sa devin cantareata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un studio in craiova daca vrei ai putea inregistra cateva piese si ai putea face si un clip. nu te speria preturile nu sunt ca in alta parte de ordinul zecilor de mi de euro. 100 euro 1 piesa si 500 un videoclip. alte studiouri cer 3000 pentru un videoclip si 400 pentru o piesa. daca esti interesata ma poti contacta la id-ul rec_raiova_ionut sau la numarul 0761296815. valabil pentru toti ce vor inregistrari.

| Noroc_Eugeniu_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu as dori sa inregistrez o pesa!

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Siii eu vreau

128 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Iesi in strada si incepe sa cantilaughing
Vei constata cu stupoare ca a doua zi vei fi recunoscuta de toti, ba mai mult, vei si primii bani de la oamenii sufletisti.rolling on the floor
Succes!laughing

| Pho3nix a răspuns:

Mdeah...sincer, si eu as vrea sa devin actor.
Dar in Romania nu stiu daca se poate face performanta. Poate in alta parte, dar aici nu cred.

Oricum... poate visurile noastre se vor implini odata. (sper asta)

| Klara a răspuns:

Pai inregistreaza-te cantand, baga-te pe myspace.com sau pe myband.com
si....asteapta ..ca succesurile vor veni dupa happy
:*

| Puiutz a răspuns:

Bunahee hee pai mna nu e imposibil, dar ar trebui sa ai o voce foarte bunahappy. Si daca ai, fa bine si ia niste lectii, sau mergi la un cor, sau ceva de genul`. Cam greu aici la noi sa ajungi vedetalaughing.
Cine stie, poate o sa reusestilaughing.

te pup:*

| PauLa.M a răspuns:

Mai bine intrebai ce nu ar trebui sa fac?
si eu iti spuneam play-back happy

| andreig a răspuns:

Toata lumea vrea sa devina vedeta numai ca majoritatea ajung spalatori de wc`uri in italia laughing

| Misterious a răspuns:

Si eu aveam vise d-astea candva tongue dar am revenit cu picioarele pe pamant. daca vrei sa faci orale cuiva si sa o arzi aiurea doar ca sa fii cineva... poti si altfel happy

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Fa si tu ca naomii. te duci si tu la megastar... da ai grija sa nu fii respinsa.[laughing]... iar daca te resping spune-le ca poti canta doar la o anumita ora...[winking]...[laughing].

| PieceSign94 a răspuns:

Nu e atat de greu... punete pe youtube.

| cîrne a răspuns:

Depinde daca ai voce sau nu. daca ai, mai ai nevoie poate de putin noroc. daca nu prea ai, nu-i nimic, insa va trebui sa fii dispusa sa ai de-a face cu multe banane

| Kiraa a răspuns:

Dudooo n`ai sanse tongue hai k ti-am stricat sh visu` laughing Get A Life!

| adybitals a răspuns:

Eu sunt deja

| andreyutza14vio a răspuns:

Sa canti:-p asa intrebare...asa raspunsbig grin

| timbucadrian a răspuns:

Pai ca sa devii cintareata ai putea sa incepi sa cintiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai s-a eliberat un loc. A murit Miley Cyrus alias Hannah Montana rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu mai exista Megastar [emisiunea]?
Mergi si u la concursuribatting eyelashes
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi draga mea pyty ca sa devii vedeta iti trenuie 1% talent si 99% munca doar asa poti ajunge. sper ca ai intelesc ce vreau sa spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru ma intreb si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa ai noroc multe cunostinte sau prieteni poti contacta numarul de tel de mai jos sau id-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OF, va rog ajutati-ma! Sunt o fata din supalcu de barcau, bihor si am 10 ani...Am o voce foarte frumoasa asa cred eu, iar talentul meu nu a fost inca descoperit ce sa fac? A-s vrea sa devin cantareata...sa-mi descopere cineva talentul...sun o pustoaica stiu, dar vreau sa fiu vedeta... Ce a-s putea face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa ai urece muzicala deci eu nu te fac de ras dar iti dau mult noroc si sa poti ajunge pe scena dar vreau sa ajungi foarte mult si sa fii fericita cu drag.
Cibian Radu 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... si eu as cam vrea sa fiu vedeta.descoperati talentul si apuca-te de cantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa devin vedeta, dar nu prea am voce(exista un ton in care vocea mea se mentine), dar cred ca ai nevoie de noroc(ignora 'sfaturile' celorlalti cu cantatul in strada).happylove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... vb cu profesorul de mmuzicaa de la scoala ta poate te ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te afli intr-un studio iar apoi sa inregistrezi o melodie ce te va face faimos. Cel imi bun sfata, iar apoi vei aparea pe scene si intr-o zi vei spune pustiul acela avea dreptate, mi-a parut bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca stiu sa cant, sa dansez si mai ales sa joc in filme si stui so intrepetez pe sachira bine la voce si la dansuri pentru ca sunt araboaica si stiu sa dansez ca sachira sau alte vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca nu mai exista emisiuni care sa te lamseze in showbiz.acolo aveai sansa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intraba cineva daca vrei sa cinti canta, oriunde oricand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau id lui smiley vb cu el ca sa fie impresaru tau ca si cum e al meu smiley_simplu