| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi creez o pagina pe internet in care sa vand diferite lucruri.Eu nu am card sau cont bancar.Clientul o sa trebuiasca sa imi dea cumva bani.O sa imi dea curierul banii inainte si apoi ii ia de la persoana respectiva? Asa se procedeaza? Sau cum se procedeaza? Trebuie sa cer o astfel de livrare? Va rog ajutati-ma.Dau funda la un raspuns bun

3 răspunsuri:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Trimiti produsul, clientul plateste curierul si produsul, iar curierul iti aduce banii

| DiaDiana9 a răspuns (pentru DuckDodgers0):

Si cum se numeste acest serviciu?

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru DiaDiana9):

Curierat