| ΔαηαxoЯ a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o camera foto digitala care sa aiba peste 10 Mp, sa fie micuta si cu ecran mare. Ce imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| Daniel123 a răspuns:

Ma pricep la aparate foto si ce iti recomand eu este acest Nikon. Iti va satisface toate nevoile si nici nu costa mult. http://www.emag.ro/......-pVMA751E1

2 răspunsuri:
| ΔαηαxoЯ explică:

@Daniel123.Iti multumesc pentru. raspuns. Si matusa mea are acelasi model si imi place la nebunie cum face pozele, dar vroiam si sfatul unui profesionist.

| cosminzk8 a răspuns:

Sony Cybershot, aproape orice model, de ex:Sony cybershot w310b, costa in jurul la 350 ron :d