| Lowly a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o chitara acustica, dar nu ma pot decide ce culoare sa aleg. Ma gandeam la negru, dar am zis sa mai cer niste pareri? Voi ce culoare ati alege si de ce?

2 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

Un gri mat s.ar potrivi sau un rosu, gri mat se potriveste foarte bine si rosu mi.am dorit mereu! happy Acum asta este parerea mea, acum tu poti sa.ti iei cum vrei tongue te pup, succes!

| DuffyX a răspuns:

Eu as alege albastru sau maro.Negru e prea banal, e classic.