| LiLMoRe a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta grafica..Nu pot sa ma decid intre Wacom Bamboo pen..si...Wacom Bamboo pen & touch..Singura mea problema este ca nu stiu cum o sa pot schimba marimea brushului, zoomul, etc.Care este mai buna si de ce? (nu vreau sa-mi spuneti ca una are touch si cealalta nu laughing )

2 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

La ce-ti trebuie o tableta, sa te dai mare si tare prin liceu"baaa, eu am tabletasmug", ia-ti laptop, e si mai rezistent. te mai cari cu tableta dupa tine sa o mai si zgariilaughing...

| LiLMoRe explică:

Ce distrus esti..am zis tableta grafica. daca nu stii ce e aia nu comenta!