| marriiaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon android care sa faca poze cam ca iPhone-ul, sa mearga bine si sa tina bateria macar o zi daca intru pe net. Ce imi recomandati? :*

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

este genial :x ti`l recomand in totalitate:x

| marriiaa explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

S3-ul mi se pare putin cam mare, in rest mi l-as lua laughing) ma gandeam la s3 mini... dar am inteles ca e destul de nasol

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru marriiaa):

Da este putin cam mare dar este ff bun happy

4 răspunsuri:
| anonim555344 a răspuns:

Pai ia-ti iphone ce intrebare sa faca poze ca iphone ce telefon face poze ca iphone nici un telefon iti zic sati ei iphone 4s e la 30 de milioane nu-i mult si e perfect

| IHaveAProblem a răspuns:

Samsung galaxy SII