| Ochiialbastrii a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon cu touch insa nu ma pricep ce telefoane credeti ca sunt mai bune?
gen : samsung wave, samsung galaxy s. etc big grin

Răspuns Câştigător
| Silviu0101 a răspuns:

Nu te lua dupa party girl ca ea a dat copy paste la telefoane, iti zic eu care am experienta. Eu acum iti scriu de pe galaxy S meu crede-ma e un telefon de calitatee si e o minciuna ca se sparge la frig. daca te iei dupa printzess nu-ti mai iei cu touch, e o minciuna sunt foarte buneee si daca nu ai bani de un galaxy s ia-ti un wave care credemae la fel de bun ca si galaxy s, nu te lua dupa ce zic astia, ca sunt extrem de bune astea 2 si calitate faortee maree eu astea ti le recomand plus ca wave e doar 6 milioanehappy fundiza?:X

4 răspunsuri:
| PeAfara a răspuns:

Telefoanele touch sunt pentru fiţe. Nu sunt chiar atât de bune precum unul normal.
Dar dacă tii morţiş pentru unul cu touch...îţi recomand Nokia E7.Are cam tot ce îţi trebuie.
Baftă!

| Printzess a răspuns:

Am si eu telefon cu touch si nu ti-as recomanda sa.ti iei. daca sta oleaca la frig abia iti mai merge ecranu`oh go on...

mai bine ia.ti unu performant cu butoanehappy
mie`mi pare rau ca mi.am luat d.asta cu touch

| partygirlcool a răspuns:

Samsung Instinct, Samsung Omnia i900, LG Vu, Samsung SGH-F480, Samsung Giorgio Armani

| michlin a răspuns:

Nokia N8 e super smecher