| tigare a întrebat:

Vreau sa imi da-ti un link cu un laptop de gaming, care sa poata sa mearga Battlefield 3, 4 la cerinte maxime PERFECT.
Sa satisfaca toate jocurile aparute (gen Battlefield, Assassin Creed 4, Call Of Duty Ghosts si multi-player-ele), cu cele mai mari cerinte.
Nu conteaza pretul, eu vreau doar sa vad un laptop de gaming, care merita tot. A, si am uitat sa omit, sa arate si bine, sa fie mai mare. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Alienware este cel mai bun. dar pretul este destul de mare, insa isi merita toti banii..http://www.alienware.com/Landings/laptops.aspx