| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac alt id de mess si cand ajung la partea cu parola imi zice ca "Your password cannot include any part of your name" si nici macar nu folosesc numele la parola. stii cineva ce se intampla?

4 răspunsuri:
| TheDarkVampire a răspuns:

Pai, Parola ta nu include vreo parte din numele tau.
Pune in parola o particica din numele tau si dup-aia ce mai vrei sa pui in parola.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru TheDarkVampire):

Nu merge...

| TheDarkVampire a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

Pai nici mie in calculator nu mai merge sa-mi fac ID. Dar nu zice de Parola sau altceva.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru TheDarkVampire):

In momentul in care bag parola se inroseste acolo si scrie invalid pass si cand trec la re-type pass zice de nume