| weller a întrebat:

Vreau sa imi fac canal de youtube(vlog)si nu imi gasesc un nume pentru canal, va rog sa ma ajutati...Dau funda la cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| AlessaLovesYou a răspuns:

Ai putea sa iti folosesti porecla, si sa pui ceva de genul 'Viata lui (si porecla)', 'All about (si numele tau sau porecla)', 'Daily Life of (si din nou numele sau porecla)'.

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Imi dau seama ce continut de calitate si original o sa fie acolo daca nici nume nu esti in stare sa iti pui.

| Kenya a răspuns:

Pai porecla ta, stii ceva gen Tequila.