| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Vreau sa imi fac dormitorul alb. Pe doi dintre pereți o sa imi pun tapet alb cu fluturi mov ( are sclipici argintiu si mov ). Iar, mobilia tot alba. Ce parere aveti? Nu am mai avut dormitorul alb ( ma refer la pereți )

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Se murdăresc repede

| Eireann a răspuns:

Da, imagine e frumoasa dar o sa ai de munca cu ea fiindca se vede orice urma, orice pata, orice fir de praf. Daca fluturii sunt mov alege accesorii si piese de mobilier pe mov, sa dea echilibru. Alb da senzatia de lumina, spatiu si aerisit.