| Goldenbulle7 a întrebat:

Vreau sa imi fac doua tatuaje pe umeri. Stiti cumva cat de tare doare? Nu mai am nici un tatuaj, deci e prima data si vreau sa stiu la ce sa ma astept. Multumesc

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Cand te mananca te scarpini.

| Michaeel a răspuns:

Tata și-a făcut un tatuaj acum ceva ani. Își va face unul nou în curând. Pe el nu l-a durut asa tare(orice tatuaj doare, difera de zona în care e făcut dacă durerea e suportabila) asa ca nici pe tine nu ar trebui sa te doară de vei simți ca mori, ceva durere vei simți dar fii bărbat și suportawinking

| alexiapacifista a răspuns:

Mi-am facut un tatuaj acum o săptămână si a durut... eu as zice sa incepi cu un tatuaj micuț