| gabrielalove a întrebat:

Vreau sa imi iau o replica iPhone dar nu stiu care. Ma puteti ajuta? ( http://www.telefoanedualsimchina.com/8-telefoane-dual-si m-replica-iphone )pe care sa il aleg dintre cele 6? Multumesc!

6 răspunsuri:
| EvellineDub a răspuns:

IPhone 4 dual sim.

| AnonymousQ666 a răspuns:

Eu dintre ele.am iphone 4 dual sim...si ti.as recomanda! happy e foarte bonhappy

| gabrielalove explică (pentru AnonymousQ666):

Deutza,imi poti spune te rog de unde ti-ai comandat tu iPhone-ul? nu vreau sa comand dupa cine stie ce site si sa imi iau teapa. multumesc mult de tot :*

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru gabrielalove):

Pai.eu nu mi l.amcomandat...eu mi l.am cumparat direct din magazin...happy

| gabrielalove explică:

Cel care are pretul de cat? ca sunt trei. si nu stiu care.
multumesc mult!

| hsgydhgsdchsgd a răspuns:

Eu as alege iphone 4 dual sim...pentru ca are o prietena si este chiar foarte bun...winking