| Craciunițța a întrebat:

VReau sa imi iau un Samnsug Galaxy S II...
CE parere aveti desppre el?happy

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Am o părere foarte bună despre el. Întradevâr costă puţin dar îi merge şi bine touch screenul. Are ecran de 5 sau 6 inch.
Dacă o să ţil iei acum de sărbători o să primeşti şi un cadou. happy
Are şi cameră foto bună, deci este un telefon foarte bun.
Cunosc pe cineva care are şi el este foarte mulţumit.
Iaţi-l.
Baftăăă.

3 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Frate...E un telefon super, dar cand l-ai scapat pe jos, de'amar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea proasta e ca tine putin bateria dar la ce dotari are e normal.

| Io009 a răspuns:

Nu stiu frate este un telefon intr-adevar foarte bun eu zic sa til iei este smecher telefonul