| ghkjghk a întrebat:

Vreau sa imi inchid hi5-ul? cum fac?

Răspuns Câştigător
| F. a răspuns:

Buna
intra sus la "Cont" si da click pe Anulare Cont
Scrii emailul si parola si dai din nou Anulare Cont
si e gata :*

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Mai intai trebuie sa fi logat. Dupa ce te-ai logat, dai sus la cont, apoi la anulare cont.Iti va cere e-mailul si parola. Dupa ce ai scris e-mailul si parola trebuie sa dai din nou la anulare cont si gata. Sper ca te-am ajutat.
Fundita?happy

| Xab a răspuns:

Dai sus dreapta la "CONT" dupa care cam pe la mijloc dreapta apare "ANULARE CONT" dai click akl...si iti spune el ce trebuie sa faci. Bft:*

| karolinutza a răspuns:

Buna dai la cont
acolo sus in dreapta
in dreptul la setari cont scrie anul; are cont si dai klik
funda
?

| Lililala a răspuns:

Ai in dreapta sus scrie cont; apesi acolo si-ti apare undeva in dreapta un fel de buton cu anulare cont. ei uite, asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu numa da-mi id si parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id tau de mess si iti zic eu cum